29 czerwca 2008

Pamiętnik Młodej Mężatki

Jakiś czas temu na forum wizaż w Stonkowie Elianka zaproponowała wymianę ręcznie robionych rzeczy, tematem był kolor zielony. Fajnie, techniki dowolne, mozna było wiec zrobić szydełkiem serwetkę, albo komplet biżuterii. Ja nie miłam jakoś natchnienia na wymyslanie czegoś zupełnie nowego, więc zrobiłam coś co mi już dosć dobrze wychodzi, czyli notes/pamiętnik. Poszukałam zdjęcia koleżanki którą wylosowałam, castili, a że dopiero co wzieli ślub to tytuł sam mi sie nasunął: Pamiętnik Młodej Mężatki. Wyszło jak wyszło, obdarowana zadowolona, wiec misja wykonana :D. Pobawiłam sie trochę dostanymi od Helenki - hejasz serwetkami, troche swoimi skarbami wygrzebanymi z pudełek czy szuflad.


Od jutra znów ruszam z robotą, mam już pewne plany, w między czasie przyciełam już bazy do ATC na klubową wymiankę, myślę, zę stopniowo czas je już zacząć robić, wreszcie wykorzystam te ścinki, które mi sie tak walają a szkoda mi wyrzucić, choć mają czasem ok 10mm szerokości :D3 komentarze:

  1. Trudno się nie zgodzić z przedmówcą ;)
    Piękna para, piękne zdjęcie i zielenie... zresztą poniższe filoety też też też! Taki wesoły, nienapuszony pamiętniczek... wyobrażam sobie, jak miło będzie się w nim pisać.

    OdpowiedzUsuń

Moderacja służy mi tylko do tego, abym mogła przeczytać każdy komentarz, nawet ten dołączony do starszych postów. :)

Dziękuję za odwiedziny i zostawienie kilku ciepłych słów.

Julka

LinkWithin

Related Posts Plugin for WordPress, Blogger...